Κρεμαστό φωτιστικό οροφής διαμάντι λευκό 25cm E27
“`
Το κρεμαστό φωτιστικό σχήματος διαμαντιού προσφέρει ιδιαίτερη αισθητική και δίνει έναν όμορφο,
μοντέρνο και ρομαντικό χαρακτήρα στον χώρο. Το λευκό χρώμα του ταιριάζει εύκολα με πολλές
διακοσμήσεις και μπορεί να τοποθετηθεί σε κουζίνα, σαλόνι, υπνοδωμάτιο, αλλά και σε
επαγγελματικούς χώρους όπως εστιατόρια, μπαρ και καφετέριες.
“`
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Μοντέλο | C10 CICLIOW1250 |
| Τύπος | Κρεμαστό φωτιστικό οροφής μονόφωτο |
| Σχέδιο | Διαμάντι |
| Υλικό | Μέταλλο / σίδερο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος διαμαντιού | 25 cm |
| Πλάτος διαμαντιού | 25 cm |
| Μέγιστο ύψος φωτιστικού | 1,20m, με δυνατότητα μείωσης |
| Ντουί | E27 |
| Συμβατά σχήματα λάμπας | A60, ST64, G80, G95 |
| Μέγιστη ισχύς | Max 60W |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
“`
💡 Λάμπα E27
Το φωτιστικό δέχεται λάμπα με ντουί E27. Είναι συμβατό με σχήματα λάμπας
A60, ST64, G80 και G95, μέγιστης ισχύος 60W.
📦 Λάμπες
Οι λάμπες πωλούνται ξεχωριστά και δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία.
⚡ Εγκατάσταση
Η σύνδεση του φωτιστικού με το ηλεκτρικό δίκτυο πρέπει να γίνεται από
αδειούχο ηλεκτρολόγο.
“`
Οδηγίες εγκατάστασης & χρήσης
“`
Πριν την εγκατάσταση, διαβάστε τις οδηγίες χρήσης και ασφάλειας.
Η σύνδεση του φωτιστικού με το ηλεκτρικό δίκτυο πρέπει να γίνεται από ηλεκτρολόγο.








Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.